Anasayfa

Nebula Wiki sitesinden
Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Nebula Ultima Online Wiki Sayfasına Hoşgeldiniz.

Şu anda bu yazıyı okuyorsanız, "Ultima Online" dünyasına giriş yapmış bulunmaktasınız. Peki "Ultima Online" nedir ?

Dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncunun keyfini çıkardığı geniş, sürükleyici bir sanal alan dünyası. Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunları alanında yenilikçi ve eşsiz bir deneyim. Bu, karakterinizin kendi silahlarını, zırhlarını ve ekipmanlarını yapabileceği ve kendi evini ve içini dolduracak mobilyalarını inşa edebileceği bir dünya. Zindanların en karanlıklarını keşfedebileceğiniz ya da kendi toplarıyla, uygun bulduğunuz tüm mühimmatla dolu ağır bir savaş gemisinde dünyayı dolaşabileceğiniz bir dünya.

Bu, karakterinizin kendi silahlarını, zırhlarını ve ekipmanlarını yapabileceği ve kendi evini ve içini dolduracak mobilyalarını inşa edebileceği bir dünya. Zindanların en karanlıklarını keşfedebileceğiniz ya da kendi toplarıyla, uygun bulduğunuz tüm mühimmatla dolu ağır bir savaş gemisinde dünyayı dolaşabileceğiniz bir dünya.

Etrafınızdakileri korumak için silahlarının ve zırhlarının gücünü kullanan sadık bir savunucu veya yanlış bir şekilde tehlikeye girenleri avlayan bir kötü adam olmayı seçebileceğiniz bir dünya. Ultima Online'ın ne olduğunu sorduğunuzda, verilebilecek en iyi cevap, bunun sadece bir dövüş veya keşif oyunu ya da başka bir şey olmadığıdır...

Ultima Online'ın ne olduğunu sorduğunuzda, verilebilecek en iyi cevap, bunun sadece bir dövüş veya keşif oyunu ya da başka bir şey olmadığıdır... Verilebilecek en iyi cevap, bunun gerçekten karakterinizin yaşayabileceği bir dünya olduğu ve Gelişen ve gelişmeye devam eden, genişleyen ve sürekli büyüyen bir dünya.

Öyleyse bize katılın ve yirmi yılı aşkın süredir var olan ve hala güçlü bir şekilde devam eden bir mirasın parçası olun. Ve bir kez daha Ultima Online'a ve Nebula'ya hoş geldiniz.


Nebula Account Sistemi üzerinden kayıt olabilir, parola ve pin bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Henüz kayıt olmamış kullanıcıların account sistemi üzerinden kullanıcı, aynı zamanda oyun hesabı oluşturmaları gerekir.


Yeni Oyuncu Rehberi


Dosyalar


Yetenekler

Harita ve Şehirler


Özel Alanlar


Eşyalar

Sistemler


Yardım & Destek