Labirent Etkinliği

Sosaria’nın Efendisi halkının eğlenceli bir akşam geçirmesi için güzel bir etkinlik tertip ediyor. Üstelik bu etkinlik ile halkının arasından etkinlik içerisinde başarı sağlayanları da ödüllendirecek…

Etkinliğimiz 11 Ocak Salı günü saat 20:30 itibariyle katılıma açılacaktır. Belirtilen tarih ve saat itibariyle ücretsiz bir şekilde, Page yoluyla katılım sağlayabilirsiniz. Katılım süresi 15 dakika, maksimum kapasite ise 60 oyuncu olarak belirlenmiştir. Katılım maksimum seviyeye ulaşırsa, katılım süresi dikkate alınmadan etkinliğe katılımlar durdurulabilir ve etkinlik başlatılabilir.

ÖDÜLLER

Etkinliği en hızlı şekilde bitirecek olan 5 oyuncumuz ödüllendirilecektir. Dağıtılacak ödüller ise aşağıdaki gibidir.

  • Unicorn
  • Silver Steed
  • Kii Rin
  • Fresian
  • Fresian
  • Fresian
  • Mustang
  • Mustang

KATILIM İÇİN ARANAN KRİTERLER

1. Katılım esnasında karakterlerinizin çantalarında herhangi bir eşya bulundurulmamalı, bineksiz şekilde katılım sağlanmalıdır.
2. Multi Client ile etkinliğimize katılım sağlanmamalıdır. Multi Client Kullanıyorsanız, tüm Client’lerinizi kapatarak birkaç dakika bekleyiniz ve ardından tek bir Client üzerinden oyuna giriş yaparak etkinliğimize katılım sağlayınız.

GENEL KURALLAR VE ŞARTLAR

1. Etkinlik süresince yaşayabileceğiniz bağlantı problemleri etkinliğin seyrini etkilemeyecektir. Sunucu bazlı bağlantı problemlerinde ilgili yetkililer durum değerlendirmesi yapacak ve bu değerlendirme sonrası alınan nihai karar oyunculara tebliğ edilecektir.

2. Etkinlik içerisinde argo, küfür veya hakaret kullanımı kesinlikle yasaktır. Bu kuralın ihlâli, işlenilen suça bağlı olarak oyuncu hakkında cezai işlem uygulanmasına ve de etkinlikten ihraç edilmesine sebep olabilir.

ETKİNLİK SİSTEMİ

1. Etkinlik başlama komutu ile oyuncuların Stone halleri sona erdirilir ve oyuncular doğu (East) yönüne doğru koşmaya başlar. Koşu esnasında alan içerisinde bulunan tuzaklar oyuncuları tekrar başlangıç noktasına atabilir. Bu tuzaklara yakalanmadan koşu tamamlanmalı, 1. etabın sonunda bulunan birçok geçiş noktasından birini tercih ederek etkinliğin 2. etabına geçilmelidir.

2. 1. Etabı başarıyla tamamlayarak geçiş noktalarından geçmeyi başaran oyuncular, 2. etabın 4 farklı başlangıç noktasına ışınlanır. Bu etapta oyuncuları büyük bir labirent beklemektedir. Bu labirent, 1. etapta olduğu gibi gizlenmiş tuzaklarla doludur. Bu tuzaklara yakalanan oyuncular kendilerini tekrar 2. etabın başlangıç noktasında bulabilir.

3. Labirenti hızlıca tamamlayan 3 oyuncu aşağıdaki resimde görebileceğiniz 3 farklı renkteki karolardan birinin üzerinden geçmelidir. Bu şekilde kazananlar kendi ödüllerinin ne olacağına kendi karar vermiş olacaktır. Geriye kalan 6 oyuncu ise teselli ödüllerinin sahibi olur ve etkinlik sonlandırılır.

Etkinlikten ayrılmak durumunda kalırsanız, Page atarak etkinlikten ayrılmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. Kazananların belirlenmesinin ardından etkinlik alanında kalan tüm oyuncular herhangi bir Moongate noktasına ışınlanacaktır.

Leave a comment